SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 im. Okrętu Rzeczypospolitej Polskiej "Poznań" W POZNANIU

 

Uczniowie klasy 4a biorą udział w międzynarodowym projekcie eTwinnig: "Spring cards exchange". Do projektu przystąpiły szkoly z Polski, Grecji, Chorwacji, Serbii, Słowacji, Bułgarii i Rumunii. Uczestnicy tworzą wiosenne kartki, na których umieszczają krótkie  wierszyki po angielsku i w swoim ojczystym języku nawiązujące do tej radosnej i kolorowej pory roku. Swoje działania przedstawiają na wspólnej platformie "Tweenspace", która jest wirtualnym miejscem spotkań wszystkich uczestników projektu. Systematycznie umieszczają zdjęcia i filmy, by na koniec wysłać za pośrednictwem poczty kartki do wszystkich uczestników projektu. Za kilka tygodni w każdej ze szkół uczestniczących w projekcie będzie można zobaczyć wiosenne kartki z różnych stron Europy.

 zobacz film o projekcie eTwinning...

 

Nasza Szkoła brała udział w międzynarodowym projekcie eTwinning pt:

Mother"s Day.

Najmłodsi uczniowie z oddziału 0a. pod pilnym okiem p. Karoliny Radomskiej, przygotowywali przepiękne prezenty dla swoich mam oraz przedstawili bajkę pt: "Bajka o słoniu Bombiku". 

Natomiast uczniowie z zaprzyjaźnionej szkoły w Czechach ZŠ J. E. Purkyně a ZUŠ Libochovice również przygotowali cudowne prezenty dla swoich mam oraz również przygotowali przedstawienie dla najblizszych. 

Prace uczniów naszej szkoły można oglądać pod linkiem.

 

link do zdjęć oraz filmiku z przedstawienia...

link do zdjęć przygotowywania prezentu dla mam przez uczniów z Czech

link do filmiku z przedstawienia przygotowanego przez uczniów z Czech

 

© 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 W POZNANIU im. Okrętu Rzeczypospolitej Polskiej "Poznań"
61 87 80 641