SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 im. Okrętu Rzeczypospolitej Polskiej "Poznań" W POZNANIU
8 lipca
2019

LATO W MIEŚCIE

W dniach 1.07-5.07.2019 r. 26 uczniów z klas I-III uczestniczyło w półkoloniach zorganizowanych przez szkołę w ramach akcji Urzędu Miasta Poznania pt. „Lato w Mieście”. Przez cały tydzień na naszych uczestników czekało wiele atrakcji.

Pierwszego dnia dzieci zwiedziły poznańskie lotnisko na Ławicy.

We wtorek wszyscy świetnie się bawili w Fabryce Śmiechu Michałek oraz poznawali tajniki wypiekania pizzy podczas warsztatów w Akademii Pizza Express. Z kolei w środę uczniowie odwiedzili Multikino Malta, gdzie obejrzeli film. pt. „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”. Następnie z ogromną chęcią przeszli na teren Malty Ski, gdzie zjeżdżali na pontonach oraz szaleli na pobliskim placu zabaw.

W czwartek uczestnicy wybrali się do parku linowego Pyrland Park Linowy, a następnie znów odwiedzili Maltę Ski, gdzie tym razem bawili się na torze saneczkowym oraz pontonach. Na koniec odwiedzili również cukiernię E.Brody, gdzie zjedli przepyszne lody.

W ostatni dzień dzieci odwiedziły Muzeum Rogala, przespacerowały się po Starym Mieście oraz świetnie bawiły się w kręgielni w galerii MM.

Piękna pogoda, dobre humory oraz wiele wrażeń sprawiły, że wszyscy uczestnicy półkolonii będą mile wspominać wspólnie spędzony czas.

WIĘCEJ ZDJĘĆ...

 

© 2011 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 W POZNANIU im. Okrętu Rzeczypospolitej Polskiej "Poznań"
61 87 80 641